چهارشنبه , 29/دي/1395
مزدا یدک

شركت مزدايدك به عنوان يكي از شركتهاي تابعه گروه بهمن، در سال 60 تأسيس گرديده و توسط هيئت مديره منتخب گروه و بر اساس اختيارات حاصل از قانون تجارت و ساير قوانين ذيربط راهبري مي‌گردد.

با گذشت بيش از سه دهه فعاليت، مأموريت شركت مزدايدك ايجاد، تجهيز، پشتيباني و توسعه شبكه نمايندگان خدماتي و فروشگاهي جهت ارائه خدمات پس از فروش به خودروهاي توليدي و توزيعي گروه بهمن، همچنين تهيه و توزيع قطعات، لوازم يدكي و تجهيزات جانبي از منابع خارجي و داخلي، تجهيز وعرضه خودروهاي سفارشي و ايجاد صنعت توليد بدون كارخانه با بهره گيري از مزيت‌هاي مديريت برند مي‌باشد.

شركت مزدايدك با تكيه بر ارزشهاي بنيادين، اعتقاد به مديريت يكپارچه دانش و اطلاعات، نگرش سرمايه‌اي و توسعه‌اي به منابع ارزشمند انساني با تأكيد بر يادگيري جمعي، نهادينه‌سازي فرهنگ نظم، تمركز بر مزيتهاي رقابتي و بهره‌گيري از فناوريهاي پيشرفته و كارآمد، به سوي افق متعالي گام بر مي‌دارد، که در اين راستا مديريت، پشتيباني و نظارت بر 118 نمايندگي خدماتي و 41 نمايندگي فروشگاهي را در 31 استان و 87 شهرستان بر عهده دارد.

مشتريان شركت امكان برخورداري از خدمات امداد شبانه روزي، با استفاده از تلفن 48027(021) "امداد خودروي بهمن" را از طريق 120 خودروي امدادي و خودروبر در سراسر ايران دارا مي باشند.

شركت مزدايدك در مسير تعالي سازماني موفق به كسب گواهينامه تعهد به تعالي در سال 86، تقديرنامه تعالي سازماني در سال 87 و نيز تقديرنامه تعالي منابع انساني در سال 89 گرديده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با شركت مزدايدك سايت www.bahmanyadak.com قابل دسترسي مي باشد.

mazdayadak95

 

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 12 مهر 1395 ، 09:55