ایران دوچرخ - گروه بهمن

ایران دوچرخ

شركت ايران دوچرخ در سال 1349 به منظور توليد انواع دوچرخه و موتورسيكلت گازي و دنده اي با همكاري فني و تجاري شركت هاي مشهور و بزرگ چون پژو فرانسه و ياماها موتور ژاپن تاسيس گرديد.
عمليات ساختماني و تاسيساتي و نصب ماشين آلات حدود 2 سال بطول انجاميد و شركت از سال 1351 عملا بهره برداري از كارخانجات خود را در شهر صنعتي البرز واقع در نزديكي قزوين آغاز نمود . كارخانجات شركت در زميني به مساحت 80000 متر مربع واقع گرديده كه بر روي آن مجموعا 58000 متر مربع سالن و ساختمان هاي اداري و خدماتي احداث شده است و امروزه با داشتن پرسنل مجرب و متخصص و ظرفيت سالانه 125000 دستگاه انواع موتورسيكلت و 204000 دستگاه انواع دوچرخه، يكي از بزرگترين كارخانجات توليد دوچرخه و موتور سيكلت در ايران و يكي از مهمترين صادركنندگان موتورسيكلت به كشورهاي همسايه مانند افغانستان، عراق و پاكستان مي باشد. شركت ايران دوچرخ ( IRDOCO ) باداشتن واحد تحقيقاتي 
( R & D ) و با استفاده از سيستم هاي كامپيوتري، واحدهايي از قبيل بخش رنگ، آبكاري، آزمايشگاه فيزيك و شيمي و سه خط مونتاژ، عمليات توليد انواع موتورسيكلت و دوچرخه را انجام مي دهد.
شركت ايران دوچرخ بر اساس توانمندي هاي علمي و فني صادركننده گواهينامه هاي كيفيت و استاندارد از طرف موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مي باشد به طوري كه امروز جوانان ايران نام ايران دوچرخ را مترادف با كيفيت، زيبايي و استحكام مي دانند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرکت ایران‌دوچرخ سایت www.irdoco.com قابل دسترسی می‌باشد.